Yozgat 1 Şubesi
Şube Yönetim Kurulu
A.Kenan ŞEREFLİ
Şube Başkanı

1969 Yozgat doğumlu olup, evli ve iki çocuk babasıdır. İlk ve orta öğrenimini Yozgat'ta tamamlamıştır.Üniversiteyi Kırşehir ve Konya'da okumuştur. Niğde Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde Eğitim Bilimleri Alanında Yüksek Lisans yapmıştır. 

Halen Yozgat Fatma Temel Turan Bilim Sanat Merkezi'nde kurum müdürü olarak görev yapmaktadır.Yozgat Eğitimciler Birliği Sendikasının 2010 yılı Kasım ayında yapılan kongresinde yönetim kurulu üyeliğine seçilmiştir. Şube başkan vekilliği görevini yürütmekte iken, şube başkanının farklı bir kuruma geçmesinden dolayı Eylül 2013 tarihinde yapılan yönetim kurulu toplantısından sonra Şube Başkanı olarak göreve başlamıştır.

 

 


Bedrettin DIVRAK
Başkan Yardımcısı (Başkan Vekili)

1979 yılında Yozgat’ın Akdağmadeni ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini burada tamamladı. 2001 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesini bitirdi. 2017 yılında Bozok Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Temel İslami Bilimler Anabilim Dalı İslam Mezhepleri Tarihi alanında yüksek lisansını bitirdi. 2004 -2007 yılları arasında Diyarbakır Çınar Avdalı Köyü İlköğretim okulunda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni olarak çalıştı. 2007 yılında Saraykent Altınsu İlköğretim okuluna tayin oldu. 2008-2010 yılları arasında Ozan Şehit Necati Binekçi İlköğretim Okulunda müdür yardımcısı, 2010-2012 yıllarında Yozgat Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesinde müdür yardımcısı, 2012-2013 yıllarında Yozgat Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde müdür başyardımcısı olarak görev yaptı. 01/10/2013 tarihi itibari ile Atatürk Anadolu Lisesi müdürlüğü görevine başlamıştır. Evli ve iki  çocuk babasıdır.


Can GÜMÜŞHAN
Başkan Yardımcısı

1971 Yozgat doğumlu olup, evli ve üç çocuk babasıdır. İlk, orta ve lise öğrenimini Yozgat'ta tamamlamıştır.

Halen Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Taşınır Kayıt ve Kontrol Yetkilisi olarak görev yapmaktadır.Yozgat Eğitimciler Birliği Sendikasının 2010 yılı Kasım ayında yapılan kongresinde yönetim kurulu üyeliğine seçilmiştir. Şube Teşkilatlanma Başkan Yardımcısı görevini yürütmekte iken, Şube Başkan Vekilinin Şube Başkanı olmasından dolayı Eylül 2013 tarhinde yapılan yönetim kurulu toplantısından sonra Şube Başkan Vekili olarak göreve başlamıştır.


Celal MACİT
Başkan Yardımcısı (MALİ)

 

 


Ömer YAĞMUR
Başkan Yardımcısı (Basın yayın ve iletişim)

Kırsehirli olup Bilim Sanat merrkezinde Türkçe öğretmenliği yapmaktadır.İki çocuk babası olan Ömer  Yagmur Sendikamız başkan yardımcılığı görevi yapmaktadır.


Özkan BAYRAM
Başkan Yardımcısı (MEVZUAT)

Erdoğan M.Akdağ Ortaokulunda Beden Eğitimi Öğretmeni


Abdulkadir Koyuncu
Başkan Yardımcısı (Eğitim, Sosyal İşler)

1978 Yozgat Doğumludur. Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Coğrafya Öğretmenliği Bölümü mezunu, Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Coğrafya Eğitimi Yüksek Lisans, Anadolu Üniversitesi Adalet bölümü, Anadolu üniversitesi İİBF Kamu Yönetimi mezunudur.