İLAN


| | |
| |

                                                                                                                                                                            

EĞİTİMCİLER BİRLİĞİ SENDİKASI

YOZGAT  ŞUBESİ

5.OLAĞAN GENEL KURUL SÜRECİNE İLİŞKİN

İLAN

Eğitimciler Birliği Sendikası Genel Yönetim Kurulu’nun seçim sürecine ve takvimine ilişkin 9.8.2018 tarihli ve 405 sayılı kararı gereğince, Şube Yönetim Kurulu’nun 27/08/2018 tarihli ve 128 sayılı kararıyla;

  1. Eğitimciler Birliği Sendikası Seçim Yönetmeliğinin 14 üncü maddesi çerçevesinde şubemiz 5. Olağan Genel kurulu Delege Seçimlerinde sandık bölgelerinin (alfabetik sıraya göre sandık bölgelerine dâhil işyerlerinin) ve delege dağılımının aşağıdaki şekilde belirlenmesine,

Yozgat Merkez İlçe (delege sayısı 45);

 1 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 8 (75.Yıl Dr.Müzeyyen Çokdeğerli

İlkokulundan   Bozok İlkokuluna kadar),

 2 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 8  (Bozok Ortaokulundan Hüseyin ve Saffet

Coşkun Ortaokuluna kadar)

3 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 10 (İl Milli Eğitim Müdürlüğünden Merkez

Ortaokuluna kadar)

4 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 9  (Mesleki Eğitim Merkezinden Şehit Durmuş

Delibaş Anadolu Lisesine kadar)

5 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 10 (Şehit Fuat Bahadır Buharalıoğlu Anadolu

Lisesinden Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine kadar)

Akdağmadeni İlçesi (delege sayısı 10);

1 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 10 (75.Yıl Cumhuriyet İlkokuldan Zaimgeçidi

İlkokuluna kadar),

Aydıncık İlçesi (delege sayısı 2);

1 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 2 (75. Yıl Aydıncık Öğretmenevi ve Akşam

Sanat Okulundan Şehit Zemci Doğan Ortaokuluna kadar),

Boğazlıyan İlçesi (delege sayısı 11);

1 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 11 (Ahmet Yörükoğlu Ortaokuludan Yoğunhisar

Ortaokuluna kadar),

Çandır İlçesi (delege sayısı 1);

1 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 1 (Atatürk Ortaokulundan Şehit Yıldırım Yılmaz

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine kadar),

Çayıralan İlçesi (delege sayısı 3);

1 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 3 (Çayıralan Anadolu İmam Hatip Lisesinden

Yukarı Yahyasaray Ortaokuluna kadar),

Çekerek İlçesi (delege sayısı 7);

1 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 7 (15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesiden Şehit

Sadık Nazlı Ortaokuluna kadar),

Kadışehri İlçesi (delege sayısı 3);

1 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 3 (Ahmet Yesevi İlkokulundan Yoncalık

Afet evleri İlkokuluna kadar),

Saraykent İlçesi (delege sayısı 4);

1 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 4 (Altınsu İlkokulundan Şehit Beytullah Yeşilay

İmam Hatip Ortaokuluna kadar),

Sarıkaya İlçesi (delege sayısı 8);

1 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 8 (125.Yıl Zübeyde Hanım Anaokulundan

Yunus Emre Ortaokuluna  kadar),

Sorgun  İlçesi (delege sayısı 27)

1 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 9 (75.Yıl Cumhuriyet İlkokulundan Gevher

Nesibe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine kadar),

2 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 9 (Gevrek Şehit İlimdar Yılmaz İlkokulundan

Özcan Yıldırım İlkokuluna kadar),

3 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 9 (Sorgun Anadolu İmam Hatip Lisesinden

Yunus Emre Ortaokuluna kadar),

Şefaatli İlçesi (delege sayısı 4);

1 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 4 (Atatürk İlkokulundan Yavuz Sultan Selim

Ortaokuluna kadar),

Yenifakılı İlçesi (delege sayısı 2);

1 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 2 (Adem Karacabay Anadolu Lisesinden Yunus

Emre Anaokuluna kadar),

Yerköy İlçesi (delege sayısı 15);

1 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 7 (80.Yıl Yerköy Ortaokulundan Şehit Erhan Ar

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine kadar)

2 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 8 (Şehit İbrahim Yıldız İlkokulundan Zübeyde

Hanım Anaokuluna kadar),

Bozok Üniversitesi İlçesi (delege sayısı 7);

1 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 7 (Akdağmadeni Meslek Yüksekokulundan

Yerköy Adalet Meslek Yüksekokuluna kadar),

KYK Yozgat İl Müdürlüğü (delege sayısı 1);

1 No.lu Sandık Bölgesi delege sayısı 1 (Akdağmadeni Yurt-Kur Müdürlüğünden

Yozgat Yurt Müdürlüğüne kadar),

  1. Sandık bölgeleri (sandık bölgelerine dâhil işyerleri ile sandık bölgelerine düşen delege sayılarını içerir) listelerinin (şube web sayfasında ve şube hizmet binasında 3 – 9 Eylül 2018 tarihleri arasında duyurulmasına; buna ilişkin itirazların 10 – 14 Eylül 2018 tarihleri arasında itiraz gerekçelerini ve varsa itiraza esas bilgi ve belgeleri içerir yazılı bir dilekçeyle şube yönetim kuruluna yapılmasına,
  2. Delege adaylığı başvurularının 17 – 23 Eylül 2018 tarihleri arasında, ‘Menderes mah. Adnan Menderes Bul. Ankara Cad. Vakıf İşhanı Kat:5 No:9 /Yozgat” adresindeki şube hizmet binasında alınmasına,
  3. Delege aday listelerinin 24 Eylül – 2 Ekim 2018 tarihleri arasında şube web sayfasında ve şube hizmet binasında duyurulmasına; aynı süre içinde söz konusu listelere karşı itirazların, itiraz gerekçelerini ve varsa itiraza esas bilgi ve belgeleri içerir yazılı bir dilekçeyle şube yönetim kuruluna yapılmasına,
  4. Seçmen (üye) listelerinin 3 – 9 Eylül 2018 tarihleri arasında şube hizmet binasında duyurulmasına; buna ilişkin itirazların 10 – 14 Eylül 2018 tarihleri arasında itiraz gerekçelerini ve varsa itiraza esas bilgi ve belgeleri içerir yazılı bir dilekçeyle şube yönetim kuruluna yapılmasına,
  5. Temsilcilik ve delege seçimlerini yürütecek sandık kurulu asil ve yedek üyelerinin seçimlerden üç gün önce belirlenerek şube hizmet binasında duyurulmasına,
  6. Yozgat Merkez İlçe deleğe seçimleri 6 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) Yozgat Öğretmen Evi ve ASO Müdürlüğünde gerçekleştirilmesine,
  7. Akdağmadeni ilçesi ilçe temsilcilik seçimleri ile delege seçimlerinin 6 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) Akdağmadeni Öğretmen Evi ve ASO Müdürlüğünde gerçekleştirilmesine,
  8. Aydıncık ilçesi ilçe temsilcilik seçimleri ile delege seçimlerinin 6 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) Aydıncık Çok Prog. Anadolu Lisesi Müdürlüğünde gerçekleştirilmesine,
  9. Boğazlıyan ilçesi ilçe temsilcilik seçimleri ile delege seçimlerinin 6 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) Boğazlıyan Öğretmen Evi ve ASO Müdürlüğünde gerçekleştirilmesine,
  10. Çandır ilçesi ilçe temsilcilik seçimleri ile delege seçimlerinin 6 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) Çandır Şehit Yıldırım Yılmaz Anadolu Lisesi Müdürlüğünde gerçekleştirilmesine,
  11. Çayıralan ilçesi ilçe temsilcilik seçimleri ile delege seçimlerinin 6 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) Çayıralan Şehit Yarbay Yusuf Turgut Ortaokulu Müdürlüğü okulunda gerçekleştirilmesine,
  12. Çekerek ilçesi ilçe temsilcilik seçimleri ile delege seçimlerinin 6 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) Çekerek Öğretmen Evi ve ASO Müdürlüğünde gerçekleştirilmesine,
  13. Kadışehri ilçesi ilçe temsilcilik seçimleri ile delege seçimlerinin 6 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) Kadışehri Öğretmen Evi ve ASO Müdürlüğü Öğretmen Evi ve ASO Müdürlüğünde gerçekleştirilmesine,
  14. Saraykent ilçesi ilçe temsilcilik seçimleri ile delege seçimlerinin 6 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) Saraykent Öğretmen Evi ve ASO Müdürlüğünde gerçekleştirilmesine,
  15. Sarıkaya ilçesi ilçe temsilcilik seçimleri ile delege seçimlerinin 6 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) Sarıkaya Öğretmen Evi ve ASO Müdürlüğünde gerçekleştirilmesine,
  16. Sorgun ilçesi ilçe temsilcilik seçimleri ile delege seçimlerinin 6 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) Sorgun Belediyesi İlyas Aslan Kültür Merkezinde  gerçekleştirilmesine,
  17. Şefaatli ilçesi ilçe temsilcilik seçimleri ile delege seçimlerinin 6 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) Şefaatli Mesleki Eğitim Merkezinde gerçekleştirilmesine,
  18. Yenifakılı ilçesi ilçe temsilcilik seçimleri ile delege seçimlerinin 6 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) Yenifakılı Adem Karacabey Anadolu Lisesinde gerçekleştirilmesine,
  19. Yerköy ilçesi ilçe temsilcilik seçimleri ile delege seçimlerinin 6 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) Şehit İbrahim Yıldız İlkokulu Müdürlüğünde gerçekleştirilmesine,
  20. Yozgat Bozok Üniversitesi temsilcilik seçimleri ile delege seçimlerinin 6 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) Bozok Üniversitesi Eğitimciler Birliği Hizmet Binasında gerçekleştirilmesine,
  21. KYK temsilcilik seçimleri ile delege seçimlerinin 6 Ekim 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) KYK Yozgat İl Müdürlüğü Hizmet Binasında gerçekleştirilmesine,
  22. Temsilcilik ve delege seçim sonuçlarının (delege listesinin) şube web sayfasında ve şube hizmet binasında 14 – 16 Ekim 2018 tarihleri arasında duyurulmasına; buna ilişkin itirazların askı süresini takip eden üç gün içinde itiraz gerekçelerini ve varsa itiraza esas bilgi ve belgeleri içerir yazılı bir dilekçeyle şube yönetim kuruluna yapılmasına,
  23. Şube genel kurulunun 3 Kasım 2018 tarihinde 08:00 – 20:00 saatleri arasında (oy verme işlemlerinin 09:00 – 17:00 saatleri arasında) Yozgat Ser Otelde gerçekleştirilmesine, bu tarihte çoğunluk sağlanamadığı takdirde aynı yerde Yozgat Ser Otelde 11 Kasım 2018 tarihinde gerçekleştirilmesine,
  24. Şube genel kurul ilanının ve gündeminin 15 Ekim 2018 tarihinde şube web sayfasında ve şube hizmet binasında üç gün süreyle ilanına, karar verilmiş olup ilanen duyurulur.

Sandık bölgeleri (sandık bölgelerine dâhil işyerleri ile sandık bölgelerine düşen delege sayılarını içerir) listeler, sendika şube hizmet binasında askıya çıkarılmıştır.

Seçmen (üye) listeleri ise ‘Menderes mah. Adnan Menderes Bul. Ankara Cad. Vakıf İşhanı Kat:5 No:9 /Yozgat” adresindeki şube hizmet binasında 3 – 9 Eylül 2018 tarihleri arasında 10.00 – 16.00 saatleri arasında incelenebilir

         İlçelerimizin sandık bölgelerine buradan erişebilirsiniz...

                                                                                                                                                                            

Top